پرش لینک ها

هاست میزبانی

تند دات نت

هاست میزبانی

با کیفیتآپتایم بالا

تلاش ما ارائه خدمات در مسیر رشد کسب و کار شما تمامی نیاز هایی که یک هاست حرفه ای و کامل باید داشته باشد را برای شما فراهم ساخته ایم . تمرکز تیم تند دات نت بر روی میزبانی سایت و کسب و کار شماست . ما آماده هستیم تا هر سوالی که دارید پاسخگو باشیم جهت مشاور تخصصی با ما از طریق تماس و یا ارسال تیکت در ارتباط باشید

تعرفه های هاست
>
هاست ها پلن اول پلن دوم پلن سوم پلن چهارم
RAM 2GB 3GB 4GB 8GB
Storage (HDD) 2 GB 5 GB 10 GB 25 GB
ترافیک ماهیانه 100 گیگابایت نامحدود نامحدود نامحدود
تحویل ۱ دقیقه تا ۱ ساعت ۱ دقیقه تا ۱ ساعت ۱ دقیقه تا ۱ ساعت ۱ دقیقه تا ۱ ساعت
هزینه ماهیانه (تومان) 130,000 تومان 240,000 تومان 390,000 تومان 690,000 تومان
هزینه سه ماهه (تومان) 340,000 تومان 630,000 تومان 980,000 تومان 1,700,000 تومان
خرید محصول

اهداف و ماموریت های ما

فعالیت تندنت در زمینه ارايه سرور و خدمات میزبانی وب سال ۱۴۰۲ آغاز شده و از ابتدا سعی کردیم با همکاری دیتاسنترهای مطرح جهانی بهترین خدمات رو به شما کاربران عزیز تندنت ارایه دهیم.

مشتری مداری

کارشناسان و متخصصین ما به اندازه شما نگران سرویس‌های شما بوده‌اند و کوشیده‌اند تا با نظارت دائمی رسیدگی به درخواست‌ها و حل مشکلات شما را در اولویت اول خود قرار دهند.

افزایش کیفیت خدمات

حفظ و بهبود کیفیت سرویس‌ها، ارائه به‌روزترین خدمات و محافظت از اطلاعات مهم و حیاتی شما فقط بخشی از آنچه است که متخصصان آذرآنلاین مشغول به آن هستند.

افزایش رضایت مندی

همواره می‌کوشیم تا سهم کوچکی را در راستای پیشرفت جامعه آنلاین ایفا کنیم و بر این باوریم که رضایت شما کاربران گرامی، مهم‌ترین اصل برای پیشرفت یک کسب‌وکار است.

آموزش نیروهای متخصص

ارائه خدمات مدرن و پیشرفته در تندنت، با همراهی یک تیم متخصص و حرفه‌ای با دانش و اطلاعات به‌روز ممکن شده است.

توسعه محصول

همواره می‌کوشیم تا سهم کوچکی را در راستای پیشرفت جامعه آنلاین ایفا کنیم و بر این باوریم که رضایت شما کاربران گرامی، مهم‌ترین اصل برای پیشرفت یک کسب‌وکار است.